Whatsapp
Örnek Umre Programı
Örnek Günlük Umre Programı

3 Gece Medine Hilton / 4 Gece Mekke Hilton Oteli  Toplam 7 gece 8 gün

1. Gün Perşembe > İSTANBUL / MEDİNE

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Veda Turizm kontuarı önünde saat 13:00 - 13:30 arası buluşma. Suudi Arabistan Havayolları kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından SV 256 sefer sayılı uçak ile saat 15:30’da Medine’ye uçuş. 18:45’de varış, Medine otelimize transfer ve yerleşme, akşam yemeğinin ardından toplu olarak çevre tanıtımı; Ravza ve Cennetül-Baki selamlaması.

 

2. Gün Cuma > MEDİNE

Sabah namazını müteakip erkek misafirlerimiz ile saat 05:15’ de 41 nolu kapının önünde buluşarak, görevlilerimiz refakatinde Kabristan ve Mescid-i Nebevi’nin içeriden tanıtılarak, Peygamber Efendimizi ve Sahabi kabirlerinin ziyaret edilmesi. Hanımların kahvaltıdan sonra saat 07:30’ da otel lobisinde hanım görevlimiz ile buluşarak Mescid ve Kabri Saadet ziyaretleri. Kahvaltı otelimizde. Günün geri kalan bölümü serbest. Akşam yemeği otelimizde

 

3. Gün Cumartesi > MEDİNE

Erken kahvaltının ardından 07:00’de otel lobisinde buluşma ve ziyaretler için hareket. Medine civarında bulunan Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescid, Hendek Harbi’nin cereyan ettiği mahal ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu. Günün geri kalan bölümü serbest. Akşam yemeği otelimizde.

 

4. Gün Pazar > MEDİNE -  MEKKE

Kahvaltı otelimizde. Görevlilerimizin daha önceden belirteceği saatte el çantalarının dışındaki bagajların oda kapıları önüne bırakılması. Ve yine daha önceden belirtilen saatte Mekke’ye hareket. Varış ve otele yerleşmenin ardından toplu olarak görevlilerimiz refakatinde çevre tanıtımı ve umrenin ifası. Akşam yemeği otelimizde.

 

5. Gün Pazartesi >  MEKKE

Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde. İbadet ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün.

 

6. Gün Salı > MEKKE

Erken kahvaltının ardından saat 07:00’de otel lobisinde buluşma ve ziyaretler için hareket. Mekke civarında bulunan Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Müna, Şeytan Taşlama mahalleri, Nur Dağı, Cennetül-Mualla Kabristanı, Cin Mescidi ve Peygamber Efendimiz’in doğduğu evin bulunduğu yere ziyaret turu. Günün geri kalan bölümü ibadet ve şahsi ihtiyaçlar için serbest. Akşam yemeği otelimizde.

 

7. Gün Çarşamba > MEKKE

Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde. İbadet ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün.                        
Bagajların uçağa verilmek üzere en geç saat 23:00’e kadar oda kapıları önüne bırakılması.

 

8. Gün Perşembe > MEKKE - CİDDE - İSTANBUL

Erken kahvaltının ardından saat 07:00’de Cidde Havalimanı’na transfer. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra SV 257 sefer sayılı uçak ile saat 10:15 ’de uçuş ve 13:45’ de İstanbul’a varış.

 

Not : Zorunlu hallerde içerik aynı kalmak şartı ile programda değişiklik yapılabilirAdres: Gevher Nesibe Mahallesi Park Caddesi Kurşunlu Sokak Besceli Apt Kat: 1 Kocasinan / Kayseri

Telefon : 444 55 64
Gsm : 0352 206 3838
Faks 0 352 221 25 85
Email : info@veda.com.tr